Wieloletnie doświadczenie, budowane na bazie unikalnych, często bardzo złożonych, projektów doradczych i szkoleniowych, stało się dla nas inspiracją dla rozwoju własnych badań nad procesami gospodarczymi kształtującymi współczesny model biznesu.

Jako analitycy i doradcy strategiczni dużej i zróżnicowanej grupy firm mamy na co dzień do czynienia z materią badawczą składającą się z wielu, często pionierskich strategii rozwoju. Stając się depozytariuszem unikalnej wiedzy uruchomiliśmy obszar własnych systemowych badań, które planujemy wykorzystać do kreowania nowych rozwiązań i instrumentów biznesowych.

Identyfikacja i rozpoznanie mechanizmów determinujących w dzisiejszych realiach społeczno-gospodarczych efektywny rozwój przedsiębiorczości, pozwala nam na podjęcie prac w sferze opracowywania i weryfikacji modelowych rozwiązań. Rozwiązań, które pomogą menadżerom skutecznie rozwijać działalność swoich firm w coraz bardziej dynamicznie zmieniającym się otoczeniu. Z wynikami naszych prac docieramy do instytucji rządowych i innych struktur decydujących lub wpływających na tworzenie warunków funkcjonowania przedsiębiorczości.

Tematami priorytetowymi naszej działalności badawczej są:

Napisz do nas Kontakt

BAA logo

BAA Polska to zespół doświadczonych ekspertów oraz lider wielopodmiotowych konsorcjów.

Przydatne linki

  • Projekty "START UP"
  • Sukcesja w firmie
  • Interim Management
  • Poszukiwanie inwestorów
  • Strategie rozwoju

Kontakt

BAA Polska Sp. z o.o.
ul. Powązkowska 15
01-797 Warszawa
tel:  (+ 48 22) 562 33 43
fax: (+ 48 22) 562 33 45

e-mail: baa@baa.com.pl

© Solmedia 2021