Wiedza, entuzjazm, skuteczność, precyzja, elastyczność, kompleksowość i szacunek dla Klienta - to kluczowe atrybuty naszej filozofii działania.

O filozofii działania można mówić i pisać bardzo dużo i bardzo mądrze. My chcemy prosto opowiedzieć jak działamy.

Po pierwsze wiedza i rozbudowane metody analiz, diagnozy i prognozowania, które pozwalają nam poznać i zrozumieć materię i sposób zorganizowania, nawet najbardziej złożonego biznesu. Poznanie i wiedza nie przysłaniają nam jednak dystansu, tak ważnego u doradcy szczególnie przy budowie strategii na przyszłość, prognozowaniu i zarządzaniu zmianą.

Po drugie entuzjazm, każdy projekt nas cieszy, stąd pewnie w każdy wkładamy więcej pracy i emocji niż nasi konkurenci. Dlatego też nasi Klienci dostają od nas więcej niż to, co można zapisać w najlepszej umowie lub kontrakcie.

Po trzecie skuteczność, podejmujemy się nawet najtrudniejszych zadań i nie żałujemy czasu na poszukiwanie najlepszych rozwiązań. Zawsze jesteśmy skłonni przeanalizować jeszcze jeden wariant, jeśli widzimy choćby szansę na wyższą skuteczność w osiąganiu celów.

Po czwarte precyzja i elastyczność, potrafimy działać precyzyjnie, a zarazem elastycznie reagować na każdą zmianę, szansę lub wątpliwość. Nie denerwujemy się, kiedy Klient prosi nas o kolejny wariant analizy. Modelami finansowymi z wielką precyzją jesteśmy w stanie opisać nawet najbardziej złożone przedsięwzięcia, zachowując równocześnie elastyczność, adekwatną do zmienności otoczenia.

Po piąte kompleksowość, korzystamy z sukcesem z praktycznej wiedzy rynkowej, branżowej, technicznej i technologicznej. Udaje się nam dokonywać transferu najlepszych rozwiązań między branżami, niezależnie od wielkości i formuły prawnej podmiotu gospodarczego.

Po szóste szacunek dla osiągnięć Klienta, zawsze staramy się zrozumieć sposób zorganizowania, zasady i cele do jakich dąży nasz Klient. Z każdego przedsięwzięcia, nawet tego przeżywającego problemy udaje się nam wyłuskać, ocalić i przenieść do nowej gwarantującej sukces formuły wartościowe elementy. Szanujemy dorobek innych oraz cenimy różnorodność budującą konkurencyjność.

Po siódme satysfakcja, zadowolenie i sukces naszych Klientów są i pozostaną wyznacznikiem naszych działań i dążeń. Stąd pewnie z wieloma przedsiębiorcami, firmami, menagerami współpracujemy od wielu lat. Każdy wracający do nas Klient, to obiektywna i przynosząca nam ogromną satysfakcję ocena naszej pracy.

Napisz do nas Kontakt

BAA logo

BAA Polska to zespół doświadczonych ekspertów oraz lider wielopodmiotowych konsorcjów.

Przydatne linki

  • Projekty "START UP"
  • Sukcesja w firmie
  • Interim Management
  • Poszukiwanie inwestorów
  • Strategie rozwoju

Kontakt

BAA Polska Sp. z o.o.
ul. Powązkowska 15
01-797 Warszawa
tel:  (+ 48 22) 562 33 43
fax: (+ 48 22) 562 33 45

e-mail: baa@baa.com.pl

© Solmedia 2021