Wraz z końcem września zakończył się proces składania ankiet z kandydatami do tytułu Diamentów Lidera Polskiego Biznesu organizowanego z ramienia BCC Polska. 

Business Centre Club popierając przedsiębiorczość i gospodarkę rynkową organizuje ogólnopolski konkurs „Lider Polskiego Biznesu”, którego zadaniem jest wyróżnianie i nagradzanie firm i ich szefów, osiągających najlepsze wyniki ekonomiczne i wyróżniających się zaangażowaniem w rozwój gospodarczy kraju, przestrzegających zasad etyki prowadzenia biznesu oraz prowadzących działalność społeczną i charytatywną. Konkurs odbywa się w dwóch etapach: w pierwszym firmy starają się o Nominację i Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu, w drugim Laureaci Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu z lat ubiegłych starają się o Diament do Złotej Statuetki.

Konkurs ma charakter ogólnokrajowy, cieszy się nieprzerwanie od 1991 roku zainteresowaniem przedsiębiorców, a dzięki zainteresowaniu mediów otrzymanie nagrody koncentruje uwagę opinii publicznej na firmie i jej produktach. Udział w konkursie jest przywilejem Członków Business Centre Club. Nagrody zostaną wręczone laureatom podczas Wileksiej Gali Liderów Polskiego Biznesu 26 stycznia 2019 w Teatrze Wilekim - Oprze Narodowej w Warszawie 

Konkurs odbywa się w dwóch etapach:
I – firmy członkowskie BCC starają się o Nominację i Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu,
II – laureaci Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu z lat ubiegłych starają się o Diament do Złotej Statuetki.

W nadchodzącej edycji podobnie jak w latach poprzednich w jury konkursu zasiądzie Prezez BAA Polska Grażyna Majcher-Magdziak. 

Nagrody zostaną wręczone laureatom podczas Wileksiej Gali Liderów Polskiego Biznesu 26 stycznia 2019 w Teatrze Wilekim - Oprze Narodowej w Warszawie 

Napisz do nas Kontakt

BAA logo

BAA Polska to zespół doświadczonych ekspertów oraz lider wielopodmiotowych konsorcjów.

Przydatne linki

  • Projekty "START UP"
  • Sukcesja w firmie
  • Interim Management
  • Poszukiwanie inwestorów
  • Strategie rozwoju

Kontakt

BAA Polska Sp. z o.o.
ul. Powązkowska 15
01-797 Warszawa
tel:  (+ 48 22) 562 33 43
fax: (+ 48 22) 562 33 45

e-mail: baa@baa.com.pl

© Solmedia 2021