logo RDS

W dniu 30 października w Pałacu Prezydenckim Prezes BAA Polska Grażyna Magdziak, jako członek Rady Dialogu Społecznego, brała udział posiedzeniu plenarnym, którego tematem była prezentacja przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę założeń projektu noweli ustawy o RDS i innych instytucjach dialogu społecznego.

Rozpoczynając posiedzenie RDS, Pan Prezydent podziękował wszystkim członkom Rady za ich pracę i zaangażowanie w rozwój dialogu społecznego. Zdaniem Pana Prezydenta jest to „wielkie zadanie, które jest realizowane dla Polski, jest realizowane dla tych celów, które są w ustawie o Radzie Dialogu Społecznego wskazane, które można bardzo krótko streścić określeniem, że jest to praca dla dobra rozwoju Rzeczpospolitej i dla dobra budowania pomyślności polskiego społeczeństwa we wszystkich jego warstwach”. Następnie przedstawione zostały szczegółowe założenia noweli ustawy o RDS i innych instytucjach dialogu społecznego i rozpoczęta została dyskusja nad nowymi rozwiązaniami.

W posiedzeniu RDS udział wzięli także Prezes Rady Ministrów Beata Szydło, Wiceprezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki, ministrowie Rządu RP oraz przedstawiciele największych organizacji pracodawców oraz związków zawodowych.

Więcej szczegółów na temat ww. posiedzenia RDS na stronie Kancelarii Prezydenta pod linkiem:

http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wydarzenia/art,783,prezentacja-projektu-nowelizacji-ustawy-o-radzie-dialogu-spolecznego.html

zdjęcie RDS1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 zdjęcie RDS2

 zdjęcie RDS3

 zdjęcie RDS4

 autor zdjęć: Jakub Szymczuk KPRP

 30 października 2017 r.

Napisz do nas Kontakt

BAA logo

BAA Polska to zespół doświadczonych ekspertów oraz lider wielopodmiotowych konsorcjów.

Przydatne linki

  • Projekty "START UP"
  • Sukcesja w firmie
  • Interim Management
  • Poszukiwanie inwestorów
  • Strategie rozwoju

Kontakt

BAA Polska Sp. z o.o.
ul. Powązkowska 15
01-797 Warszawa
tel:  (+ 48 22) 562 33 43
fax: (+ 48 22) 562 33 45

e-mail: baa@baa.com.pl

© Solmedia 2018