ambasador logo25 września br. w Pałacu Lubomirskich, siedzibie Business Centre Club odbył się uroczysty finał IX edycji konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki. W tej edycji konkursu wyróżniono 70 Ambasadorów. Gościem honorowym IX edycji konkursu był podsekretarz stanu ds. dyplomacji ekonomicznej, polityki amerykańskiej i azjatyckiej w MSZ Marek Magierowski, który wręczał laureatom dyplomy wraz z przewodniczącą jury konkursu Grażyną Majcher-Magdziak, prezesem BAA Polska, Markiem Goliszewskim, prezesem BCC oraz gen. Leonem Komornickim, członkiem Rady Organizatorów BCC.


Przedsiębiorcy ubiegali się o tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w sześciu kategoriach: Eksporter, Firma Globalna, Kreator Rozwiązań XXI Wieku, Marka Europejska, Najwyższa Jakość, Partner Firm Zagranicznych. Tytuł otrzymały te firmy, których działalność została uznana za najlepiej realizującą ideę konkursu w danej kategorii, w oparciu o ocenę punktową ankiety.

Podczas uroczystości Pani Prezes BAA Polska i jednocześnie przewodnicząca jury konkursu, podzieliła się refleksjami, jakie nasunęły się jej po analizie ankiet konkursowych „- Wiem, jak niezwykle mocno Państwo na ten tytuł zasługujecie i jak ogromny potencjał drzemie w Państwa firmach , ponieważ dokładnie zapoznałam się z ankietami konkursowymi. W konkursie jest kilka kategorii, a w każdej występują firmy zarówno te najbardziej znane, po których można było oczekiwać, że takie zaszczytne tytuły im się należą, ale również firmy małe, mniej znane, a więc takie, które wyrosły jako ci Ambasadorowie Polskiego Biznesu. Jesteśmy i z jednych i z drugich, a z tych drugich może bardziej, niezwykle dumni, że rodzą nam się takie firmy, których produkty, usługi i wyroby kupowane są za granicą albo takie, które współpracują w Polsce, co nie jest mniej ważne, z podmiotami zagranicznymi i także promują nasz biznes. Nie zapominajmy bowiem, że jest wśród nas grupa firm, które oferując w kraju współpracę dużym partnerom zagranicznym, są również znakomitym ambasadorem naszej gospodarki (…)”.

 
Podstawowym celem konkursu jest promocja Polski na arenie międzynarodowej jako wiarygodnego partnera gospodarczego oraz sprzyjanie współpracy pomiędzy Ministerstwem Gospodarki a środowiskami gospodarczymi.

Więcej o konkursie na stronie bcc.org.pl.

Zapraszamy.

ambasador2017 2

ambasador2017 1

1 października 2017 r.

Napisz do nas Kontakt

BAA logo

BAA Polska to zespół doświadczonych ekspertów oraz lider wielopodmiotowych konsorcjów.

Przydatne linki

  • Projekty "START UP"
  • Sukcesja w firmie
  • Interim Management
  • Poszukiwanie inwestorów
  • Strategie rozwoju

Kontakt

BAA Polska Sp. z o.o.
ul. Powązkowska 15
01-797 Warszawa
tel:  (+ 48 22) 562 33 43
fax: (+ 48 22) 562 33 45

e-mail: baa@baa.com.pl

© Solmedia 2018